Gdzie znaleźć zapisane strony w Google?

ForumGdzie znaleźć zapisane strony w Google?
Gość zapytał 9 miesięcy ago

Cześć, szukam informacji na temat zapisywania stron internetowych w Google. Czy ktoś może mi powiedzieć, gdzie znajdę zapisane strony, które przeglądałem na moim koncie Google? Czy jest jakaś specjalna zakładka lub funkcja, która umożliwia dostęp do zapisanych stron? Chciałbym odnaleźć kilka ciekawych artykułów, które przeglądałem wcześniej i nie mogę ich nigdzie znaleźć. Z góry dziękuję za pomoc!

Strony internetowe One Page, Single Page, tworzymy strony dla klientów z całej Polski
Sklepy internetowe - oferta sklepów internetowych GGSolutions
1 odpowiedzi
Radek odpowiedział 9 miesięcy ago

Jeśli używasz przeglądarki Google Chrome, to istnieje możliwość, że Twoje zapisane strony internetowe znajdują się w zakładce "Historia" lub "Zakładki". Aby dostać się do tej zakładki, należy kliknąć w trzy kropki w prawym górnym rogu przeglądarki, a następnie wybrać "Historia" lub "Zakładki". Tam powinna znajdować się lista Twoich ostatnio przeglądanych stron internetowych.

Jeśli Twoje strony zostały zapisane w usłudze Google Bookmarks, to można je znaleźć w zakładce "Zakładki" na swoim koncie Google. Aby dostać się do tej zakładki, należy wejść na stronę google.com/bookmarks i zalogować się na swoje konto Google. Tam powinna znajdować się lista Twoich zapisanych stron internetowych.

Jeśli nie jesteś pewien, gdzie dokładnie zostały zapisane Twoje strony internetowe, to możesz poszukać ich w wyszukiwarce Google, wpisując tytuł lub frazę związane z zawartością strony, którą chcesz odnaleźć. Jeśli stronę da się znaleźć w Internecie, to z pewnością pojawi się w wynikach wyszukiwania.

Twoja prośba o kontakt została wysłana. Odezwiemy się najszybciej jak to możliwe.

Oops, coś poszło nie tak...

Wysyłając wiadomość oświadczam, że akceptuję politykę prywatności oraz zgadzam się na przechowywanie danych osobowych i przetwarzanie ich w celu kontaktu zwrotnego. Administratorem danych osobowych jest firma GGSolutions posługująca się NIP: 8151783671, mająca siedzibę w Rzeszowie.