Ile kosztuje Google Workspace?

ForumIle kosztuje Google Workspace?
Gość zapytał 6 miesięcy ago

Hej, potrzebuję pomocy. Czy ktoś może mi powiedzieć, ile kosztuje Google Workspace? Chcę zacząć korzystać z narzędzi Google do pracy w zespole i potrzebuję określić swoje koszty. Czy cena Google Workspace jest stała, czy może różnić się w zależności od liczby użytkowników lub funkcji? Czy jest to koszt jednorazowy czy abonament? Czy istnieją jakieś ukryte koszty? Z góry dziękuję za pomoc w znalezieniu odpowiedzi na moje pytania.

Strony internetowe One Page, Single Page, tworzymy strony dla klientów z całej Polski
Sklepy internetowe - oferta sklepów internetowych GGSolutions
1 odpowiedzi
Marek odpowiedział 6 miesięcy ago

Google Workspace to platforma produktów Google, która umożliwia pracę zespołową i komunikację w firmie. Koszt Google Workspace zależy od wybranego planu oraz liczby użytkowników. Obecnie Google oferuje cztery plany: Business Starter, Business Standard, Business Plus i Enterprise. Ceny wahać się będą w zależności od wybranego planu, liczby użytkowników oraz sposobu rozliczenia (opłata miesięczna lub roczna).

Ceny planów Business Starter, Business Standard i Business Plus wynoszą odpowiednio 6, 12 i 18 dolarów za użytkownika miesięcznie, przy rocznej umowie. W przypadku umowy miesięcznej, ceny wynoszą odpowiednio 8, 16 i 24 dolarów za użytkownika. Plan Enterprise oferowany jest w niestandardowej cenie, którą można negocjować bezpośrednio z Google.

Warto również pamiętać, że w przypadku większej liczby użytkowników, cena za użytkownika może być niższa. W planach Business Standard i Business Plus użytkownicy otrzymują więcej przestrzeni dyskowej i zaawansowane funkcje, które wpłyną na wyższą cenę w porównaniu z planem Business Starter.

Nie ma ukrytych kosztów związanych z Google Workspace, a cena obejmuje wszystkie usługi i funkcje oferowane w wybranym planie. Jednakże, warto pamiętać, że dodatkowe usługi, takie jak Google Ads czy Google Cloud, są płatne osobno i nie są wliczone w ceny Google Workspace.

Twoja prośba o kontakt została wysłana. Odezwiemy się najszybciej jak to możliwe.

Oops, coś poszło nie tak...

Wysyłając wiadomość oświadczam, że akceptuję politykę prywatności oraz zgadzam się na przechowywanie danych osobowych i przetwarzanie ich w celu kontaktu zwrotnego. Administratorem danych osobowych jest firma GGSolutions posługująca się NIP: 8151783671, mająca siedzibę w Rzeszowie.