Ile za wykonanie strony internetowej?

ForumIle za wykonanie strony internetowej?
Gość zapytał 6 miesięcy ago

Cześć! Zastanawiam się, ile może kosztować wykonanie strony internetowej. Czy ktoś mógłby mi pomóc i podzielić się swoimi doświadczeniami? Chodzi mi o stronę internetową dla małej firmy, z podstawowymi funkcjonalnościami takimi jak strona główna, o nas, oferta, galeria zdjęć, formularz kontaktowy i ewentualnie blog. Czy jest jakaś przeciętna cena za taki projekt? Czy to zależy od konkretnej agencji czy freelancera? Czy jest jakaś różnica w cenie między wykonaniem strony w WordPress a kodowaniem od zera? Z góry dzięki za pomoc!

Strony internetowe One Page, Single Page, tworzymy strony dla klientów z całej Polski
Sklepy internetowe - oferta sklepów internetowych GGSolutions
1 odpowiedzi
Olek odpowiedział 6 miesięcy ago
  • Cena wykonania strony internetowej zależy od wielu czynników, w tym od skali projektu, poziomu skomplikowania oraz od doświadczenia i umiejętności twórcy. Zazwyczaj agencje interaktywne i freelancerzy stosują różne modele rozliczeń, takie jak rozliczenie za godzinę pracy, za projekt lub za wynik.
  • Cena za wykonanie strony internetowej dla małej firmy z podstawowymi funkcjonalnościami, takimi jak strona główna, o nas, oferta, galeria zdjęć, formularz kontaktowy i ewentualnie blog, może wynosić od kilku do kilkunastu tysięcy złotych, w zależności od wybranego wykonawcy i zakresu projektu.
  • Kodowanie strony od zera jest bardziej czasochłonne i wymaga większej wiedzy technicznej, co zazwyczaj oznacza wyższą cenę za wykonanie projektu. W przypadku WordPressa, skorzystanie z gotowych szablonów i wtyczek może obniżyć koszt, jednak w przypadku bardziej zaawansowanych funkcjonalności może być konieczne spersonalizowanie projektu, co zwiększy jego koszt.
  • Warto również pamiętać, że cena za wykonanie strony internetowej nie jest jedynym kosztem związanym z utrzymaniem strony. Konieczne są również koszty związane z hostingiem, domeną, kopiami zapasowymi, a także z utrzymaniem strony na bieżąco i jej aktualizacją.

Twoja prośba o kontakt została wysłana. Odezwiemy się najszybciej jak to możliwe.

Oops, coś poszło nie tak...

Wysyłając wiadomość oświadczam, że akceptuję politykę prywatności oraz zgadzam się na przechowywanie danych osobowych i przetwarzanie ich w celu kontaktu zwrotnego. Administratorem danych osobowych jest firma GGSolutions posługująca się NIP: 8151783671, mająca siedzibę w Rzeszowie.