Jak działa Groupon Multikino?

ForumJak działa Groupon Multikino?
Gość zapytał 9 miesięcy ago

Cześć wszystkim,

Ostatnio zacząłem korzystać z Groupon Multikino i mam pewne pytanie. Czy ktoś może mi wyjaśnić, jak dokładnie działa ta usługa? Wiem, że po zakupie vouchera w aplikacji Groupon, mogę z niego skorzystać w kinie Multikino, ale czy muszę wydrukować voucher, czy mogę po prostu pokazać go na ekranie telefonu? Czy voucher jest ważny na wszystkie filmy i seanse, czy tylko na określone? Jak to działa z rezerwacją miejsc w kinie, czy muszę to zrobić wcześniej, czy mogę to zrobić na miejscu w kasie?

Będę wdzięczny za pomoc i wyjaśnienie szczegółów. Z góry dziękuję!

Strony internetowe One Page, Single Page, tworzymy strony dla klientów z całej Polski
Sklepy internetowe - oferta sklepów internetowych GGSolutions
1 odpowiedzi
Piotrek odpowiedział 9 miesięcy ago

Cześć! Groupon Multikino to oferta, w której można zakupić vouchery na bilety do Multikina w niższej cenie. Oto odpowiedzi na Twoje pytania:

  • Voucher możesz wydrukować lub pokazać na ekranie telefonu.
  • Voucher może być ważny na wszystkie filmy i seanse, ale warto sprawdzić warunki oferty przed zakupem.
  • Rezerwacja miejsc w kinie może być dokonana wcześniej lub na miejscu, w zależności od wybranej przez Ciebie opcji podczas zakupu vouchera.
  • Warto pamiętać, że voucher ma ograniczoną ważność czasową i może mieć określone warunki wykorzystania, które należy sprawdzić przed zakupem.

Jeśli masz jakieś dodatkowe pytania, zawsze możesz skontaktować się z obsługą klienta Groupon lub Multikina.

Twoja prośba o kontakt została wysłana. Odezwiemy się najszybciej jak to możliwe.

Oops, coś poszło nie tak...

Wysyłając wiadomość oświadczam, że akceptuję politykę prywatności oraz zgadzam się na przechowywanie danych osobowych i przetwarzanie ich w celu kontaktu zwrotnego. Administratorem danych osobowych jest firma GGSolutions posługująca się NIP: 8151783671, mająca siedzibę w Rzeszowie.