Jak nazywa się górna część strony internetowej?

ForumJak nazywa się górna część strony internetowej?
Gość zapytał 6 miesięcy ago

Witam wszystkich,
jako początkujący użytkownik internetu, chciałbym się dowiedzieć, jak nazywa się górna część strony internetowej? Właśnie zacząłem się interesować tworzeniem stron WWW, ale nie jestem pewien, jak właściwie nazywa się ta część strony. Czy to nagłówek, pasek menu, czy może coś innego? Byłbym wdzięczny za pomoc w tym temacie, aby nauczyć się bardziej profesjonalnego języka, jakim posługują się ludzie tworzący strony internetowe. Z góry dziękuję za wszelkie odpowiedzi i wskazówki, które pozwolą mi poszerzyć moją wiedzę na ten temat.

Strony internetowe One Page, Single Page, tworzymy strony dla klientów z całej Polski
Sklepy internetowe - oferta sklepów internetowych GGSolutions
1 odpowiedzi
Olaf odpowiedział 6 miesięcy ago

Górna część strony internetowej nazywana jest nagłówkiem (header) lub paskiem nawigacyjnym (navigation bar). To miejsce, gdzie zwykle znajdują się logo, menu nawigacyjne i inne elementy wyróżniające stronę, takie jak obrazy, napisy lub przyciski. Jest to ważna część strony, ponieważ pomaga użytkownikom znaleźć potrzebne informacje i nawigować po stronie. Warto pamiętać, że w zależności od projektu strony internetowej, ta część może wyglądać inaczej lub mieć inną nazwę.

Twoja prośba o kontakt została wysłana. Odezwiemy się najszybciej jak to możliwe.

Oops, coś poszło nie tak...

Wysyłając wiadomość oświadczam, że akceptuję politykę prywatności oraz zgadzam się na przechowywanie danych osobowych i przetwarzanie ich w celu kontaktu zwrotnego. Administratorem danych osobowych jest firma GGSolutions posługująca się NIP: 8151783671, mająca siedzibę w Rzeszowie.