Jak odblokować stronę internetową zablokowana przez antywirusa?

ForumJak odblokować stronę internetową zablokowana przez antywirusa?
Gość zapytał 9 miesięcy ago

Cześć wszystkim,
Mam problem z dostępem do jednej ze stron internetowych, ponieważ została zablokowana przez mojego antywirusa. Czy ktoś może mi doradzić, jak ją odblokować? Szukałam już rozwiązania w internecie, ale nie znalazłam nic, co mi pomogłoby. Myślę, że może to być problem z ustawieniami antywirusa, ale nie jestem pewna. Bardzo zależy mi na uzyskaniu dostępu do tej strony, ponieważ jest to dla mnie ważne. Będę wdzięczna za każdą pomoc i sugestię. Z góry dziękuję!

Strony internetowe One Page, Single Page, tworzymy strony dla klientów z całej Polski
Sklepy internetowe - oferta sklepów internetowych GGSolutions
1 odpowiedzi
Dawid odpowiedział 9 miesięcy ago

W takiej sytuacji, jeśli antywirus blokuje dostęp do konkretnej strony, należy dokładnie sprawdzić ustawienia programu i znaleźć sekcję dotyczącą blokowania lub dozwolonych stron internetowych. W większości przypadków można zezwolić na dostęp do strony poprzez dodanie jej do listy zaufanych lub dozwolonych stron w ustawieniach antywirusa.
Jeśli nie jesteś pewien, jak dokładnie to zrobić, sugeruję skontaktowanie się z producentem antywirusa i poproszenie o instrukcję lub wsparcie techniczne w celu rozwiązania problemu. Ważne jest również, aby upewnić się, że nie jest to fałszywy pozytywny alarm antywirusowy i strona nie jest potencjalnie szkodliwa. Można to sprawdzić za pomocą innych narzędzi antywirusowych lub weryfikując stronę na forum lub portalu, który jest wiarygodny.

Twoja prośba o kontakt została wysłana. Odezwiemy się najszybciej jak to możliwe.

Oops, coś poszło nie tak...

Wysyłając wiadomość oświadczam, że akceptuję politykę prywatności oraz zgadzam się na przechowywanie danych osobowych i przetwarzanie ich w celu kontaktu zwrotnego. Administratorem danych osobowych jest firma GGSolutions posługująca się NIP: 8151783671, mająca siedzibę w Rzeszowie.