Jak otworzyć schowek w telefonie?

ForumJak otworzyć schowek w telefonie?
Gość zapytał 9 miesięcy ago

Cześć,
mam problem z otwarciem schowka w moim telefonie. Nie mogę znaleźć ikony schowka ani znaleźć go w ustawieniach telefonu. Czy ktoś wie, jak mogę go otworzyć?

Chciałbym zachować kilka zdjęć i tekstów w schowku, ale nie wiem jak dostać się do niego. Mam telefon z systemem Android, więc może być to kwestia różnic między systemami.

Bardzo proszę o pomoc, bo potrzebuję zapisać te rzeczy i nie wiem, co mam zrobić. Z góry dziękuję za odpowiedź!

Strony internetowe One Page, Single Page, tworzymy strony dla klientów z całej Polski
Sklepy internetowe - oferta sklepów internetowych GGSolutions
1 odpowiedzi
Szymon odpowiedział 9 miesięcy ago

Cześć!

  • Aby otworzyć schowek w telefonie z systemem Android, zwykle wystarczy nacisnąć i przytrzymać puste pole tekstowe, na przykład w polu wyszukiwania lub w edytorze tekstu
  • Po chwili powinno pojawić się menu kontekstowe z opcją "Wklej", a w dolnej części ekranu powinna pojawić się ikona schowka lub ikona ze strzałką w dół. Kliknięcie na nią powinno otworzyć schowek, w którym znajdziesz swoje skopiowane elementy.
  • Jeśli ta opcja nie działa, spróbuj poszukać schowka w menu ustawień telefonu. W większości przypadków można go znaleźć w ustawieniach języka i wejścia, a czasem w sekcji "Urządzenie" lub "Ekran". W razie potrzeby można również zainstalować aplikacje do zarządzania schowkiem z Google Play Store.

Mam nadzieję, że to pomoże. Jeśli masz dalsze problemy, daj znać, a postaram się pomóc!

Twoja prośba o kontakt została wysłana. Odezwiemy się najszybciej jak to możliwe.

Oops, coś poszło nie tak...

Wysyłając wiadomość oświadczam, że akceptuję politykę prywatności oraz zgadzam się na przechowywanie danych osobowych i przetwarzanie ich w celu kontaktu zwrotnego. Administratorem danych osobowych jest firma GGSolutions posługująca się NIP: 8151783671, mająca siedzibę w Rzeszowie.