Jak sprawdzić czy mam włączony JavaScript?

ForumJak sprawdzić czy mam włączony JavaScript?
Gość zapytał 7 miesięcy ago

Cześć wszystkim!
Ostatnio zacząłem korzystać z różnych stron internetowych i aplikacji, które wymagają włączonego JavaScript. Jednak mam pewne wątpliwości, czy mam ten skrypt włączony na mojej przeglądarce. Chciałbym zasięgnąć waszej wiedzy na ten temat i dowiedzieć się, jak sprawdzić, czy mam włączony JavaScript na moim urządzeniu.
Czy istnieją jakieś narzędzia lub metody, które mogę zastosować, aby sprawdzić, czy JavaScript jest włączony na mojej przeglądarce? Czy są jakieś oznaki lub wskaźniki, na które powinienem zwrócić uwagę, aby potwierdzić jego aktywność?
Rozumiem, że wiele funkcji interaktywnych na stronach internetowych jest opartych na JavaScript. Chciałbym upewnić się, że mam go włączonego, aby móc korzystać z pełnej funkcjonalności stron i aplikacji.
Bardzo dziękuję za wszelkie wskazówki, porady lub sugestie dotyczące sprawdzania włączonego JavaScript na przeglądarce. Wasza pomoc będzie dla mnie niezwykle cenna.
Pozdrawiam

Strony internetowe One Page, Single Page, tworzymy strony dla klientów z całej Polski
Sklepy internetowe - oferta sklepów internetowych GGSolutions
0 odpowiedzi

Twoja prośba o kontakt została wysłana. Odezwiemy się najszybciej jak to możliwe.

Oops, coś poszło nie tak...

Wysyłając wiadomość oświadczam, że akceptuję politykę prywatności oraz zgadzam się na przechowywanie danych osobowych i przetwarzanie ich w celu kontaktu zwrotnego. Administratorem danych osobowych jest firma GGSolutions posługująca się NIP: 8151783671, mająca siedzibę w Rzeszowie.