Jak sprawdzić czy Twój komputer jest zhakowany?

ForumJak sprawdzić czy Twój komputer jest zhakowany?
Gość zapytał 8 miesięcy ago

Cześć wszystkim!
Ostatnio mam pewne podejrzenia co do bezpieczeństwa mojego komputera i chciałbym dowiedzieć się, jak sprawdzić, czy został zhakowany.
Zauważyłem kilka podejrzanych objawów, takich jak spowolniona praca systemu, niespodziewane wyskakujące okienka, dziwne aktywności na dysku i problemy z działaniem programów. Obawiam się, że mój komputer mógł zostać zhakowany przez nieautoryzowane osoby lub zainfekowany szkodliwym oprogramowaniem.
Czy możecie mi polecić skuteczne metody i narzędzia, które pomogą mi sprawdzić, czy mój komputer jest rzeczywiście zhakowany? Jakie są typowe oznaki, na które powinienem zwrócić uwagę? Czy istnieją specjalne programy antywirusowe lub skanery, które mogą mi pomóc w wykryciu potencjalnych zagrożeń?
Bardzo proszę Was o podzielenie się swoją wiedzą i doświadczeniem w dziedzinie bezpieczeństwa komputerowego. Jakie są najlepsze praktyki, które powinienem zastosować, aby zabezpieczyć swój komputer przed hakowaniem i infekcjami?
Dziękuję z góry za Wasze cenne wskazówki i porady!
Pozdrawiam

Strony internetowe One Page, Single Page, tworzymy strony dla klientów z całej Polski
Sklepy internetowe - oferta sklepów internetowych GGSolutions
0 odpowiedzi

Twoja prośba o kontakt została wysłana. Odezwiemy się najszybciej jak to możliwe.

Oops, coś poszło nie tak...

Wysyłając wiadomość oświadczam, że akceptuję politykę prywatności oraz zgadzam się na przechowywanie danych osobowych i przetwarzanie ich w celu kontaktu zwrotnego. Administratorem danych osobowych jest firma GGSolutions posługująca się NIP: 8151783671, mająca siedzibę w Rzeszowie.