Jak sprawdzić ile lat ma domena?

ForumJak sprawdzić ile lat ma domena?
Gość zapytał 8 miesięcy ago

Cześć wszystkim!
Potrzebuję Waszej pomocy w związku z pytaniem dotyczącym wieku domeny. Czy ktoś może mi powiedzieć, jak sprawdzić, ile lat ma konkretna domena?
Zaciekawiło mnie to, gdyż przeglądając różne strony internetowe, zauważyłem, że niektóre z nich istnieją od dłuższego czasu, podczas gdy inne są stosunkowo nowe. Chciałbym dowiedzieć się, jak mogę sprawdzić, ile lat ma dana domena, aby lepiej zrozumieć jej historię i wiarygodność.
Przeszukałem już Internet w poszukiwaniu odpowiedzi, ale niestety nie znalazłem satysfakcjonujących informacji. Dlatego postanowiłem zwrócić się do Was z prośbą o pomoc. Czy ktoś z Was ma doświadczenie w tym temacie lub zna skuteczne sposoby na ustalenie wieku domeny?
Będę wdzięczny za wszelkie wskazówki, porady lub rekomendacje dotyczące narzędzi lub stron, które mogą mi pomóc w ustaleniu wieku domeny.
Dziękuję z góry za Waszą cenną pomoc!
Pozdrawiam

Strony internetowe One Page, Single Page, tworzymy strony dla klientów z całej Polski
Sklepy internetowe - oferta sklepów internetowych GGSolutions
0 odpowiedzi

Twoja prośba o kontakt została wysłana. Odezwiemy się najszybciej jak to możliwe.

Oops, coś poszło nie tak...

Wysyłając wiadomość oświadczam, że akceptuję politykę prywatności oraz zgadzam się na przechowywanie danych osobowych i przetwarzanie ich w celu kontaktu zwrotnego. Administratorem danych osobowych jest firma GGSolutions posługująca się NIP: 8151783671, mająca siedzibę w Rzeszowie.