Z jakiego kraju pochodzi firma Whirlpool?

ForumZ jakiego kraju pochodzi firma Whirlpool?
Gość zapytał 8 miesięcy ago

Siema

Mam takie pytanie - czy wie ktoś, z jakiego kraju pochodzi firma Whirlpool? Czytając o ich sprzęcie AGD, zauważyłem, że mają różne fabryki na całym świecie, ale nie mogę znaleźć dokładnej informacji na temat kraju pochodzenia. Czy ktoś może mi pomóc? Byłbym bardzo wdzięczny za jakiekolwiek informacje. Dzięki!

Strony internetowe One Page, Single Page, tworzymy strony dla klientów z całej Polski
Sklepy internetowe - oferta sklepów internetowych GGSolutions
1 odpowiedzi
Marek odpowiedział 8 miesięcy ago

Firma Whirlpool Corporation jest amerykańskim producentem sprzętu AGD. Została założona w roku 1911 przez Louisa Uptona i Emory′ego Uptona w Michigan w Stanach Zjednoczonych. Obecnie jest to jedna z największych i najbardziej znanych światowych firm produkujących sprzęt AGD. Whirlpool posiada fabryki na całym świecie, włączając w to kraje takie jak Stany Zjednoczone, Kanada, Meksyk, Włochy, Polska, Brazylia, Chiny, Korea Południowa oraz inne. Mam nadzieję, że to ci pomogło!

Twoja prośba o kontakt została wysłana. Odezwiemy się najszybciej jak to możliwe.

Oops, coś poszło nie tak...

Wysyłając wiadomość oświadczam, że akceptuję politykę prywatności oraz zgadzam się na przechowywanie danych osobowych i przetwarzanie ich w celu kontaktu zwrotnego. Administratorem danych osobowych jest firma GGSolutions posługująca się NIP: 8151783671, mająca siedzibę w Rzeszowie.