Z jakiego kraju pochodzi Sinsay?

ForumZ jakiego kraju pochodzi Sinsay?
Gość zapytał 8 miesięcy ago

Cześć wszystkim! Wiecie może z jakiego kraju pochodzi marka Sinsay? Przeszukałem już wiele stron internetowych i nie mogę znaleźć jednoznacznej odpowiedzi. Niektóre źródła mówią, że Sinsay pochodzi z Polski, inne zaś twierdzą, że jest to marka zagraniczna. Bardzo zależy mi na poznaniu prawdy, dlatego chciałbym usłyszeć od Was – czy ktoś z Was wie, z jakiego kraju pochodzi Sinsay? Byłbym bardzo wdzięczny za pomoc w rozwiązaniu tej zagadki. Dzięki!

Strony internetowe One Page, Single Page, tworzymy strony dla klientów z całej Polski
Sklepy internetowe - oferta sklepów internetowych GGSolutions
1 odpowiedzi
Olaf odpowiedział 8 miesięcy ago

Sinsay to marka pochodząca z Polski. Jest to popularna sieć sklepów odzieżowych, która została założona w 2013 roku. Sinsay oferuje modę dla młodych kobiet, w tym ubrania, akcesoria i obuwie. Sklepy tej marki można znaleźć w Polsce, Rumunii, Czechach, Węgrzech, Słowacji, Bułgarii, Ukrainie oraz na Łotwie i Litwie. Sinsay jest częścią Grupy LPP, polskiego koncernu odzieżowego, który posiada również takie marki jak Reserved, Cropp, House i Mohito.

Twoja prośba o kontakt została wysłana. Odezwiemy się najszybciej jak to możliwe.

Oops, coś poszło nie tak...

Wysyłając wiadomość oświadczam, że akceptuję politykę prywatności oraz zgadzam się na przechowywanie danych osobowych i przetwarzanie ich w celu kontaktu zwrotnego. Administratorem danych osobowych jest firma GGSolutions posługująca się NIP: 8151783671, mająca siedzibę w Rzeszowie.