Co zrobić gdy Google Chrome nie chce się włączyć?

ForumCo zrobić gdy Google Chrome nie chce się włączyć?
Gość zapytał 9 miesięcy ago

Hej wszystkim, mam pewien problem i liczę, że ktoś z was będzie mógł mi pomóc. Co zrobić gdy Google Chrome nie chce się włączyć? Ostatnio, gdy próbowałem uruchomić przeglądarkę Chrome, nic się nie działo. Klikam ikonę, ale przeglądarka się nie uruchamia. Próbowałem zrestartować komputer, ale to nie pomogło. Czy ktoś z was miał już podobny problem? Jakieś sugestie co może być przyczyną i jak to naprawić? Bardzo mi zależy na używaniu Chrome, bo to moja ulubiona przeglądarka. Z góry dzięki za wszelkie porady i wskazówki!

Strony internetowe One Page, Single Page, tworzymy strony dla klientów z całej Polski
Sklepy internetowe - oferta sklepów internetowych GGSolutions
1 odpowiedzi
Michał odpowiedział 9 miesięcy ago

Możliwe przyczyny tego problemu są różne, ale najczęściej wynikają z problemów z ustawieniami, oprogramowaniem lub dodatkami w przeglądarce. Oto kilka możliwych rozwiązań:

  1. Uruchom przeglądarkę w trybie awaryjnym - w ten sposób wyłączysz wszystkie dodatki i rozszerzenia, które mogą powodować problemy z przeglądarką. Aby to zrobić, kliknij prawym przyciskiem myszy na ikonę Chrome'a na pulpicie i wybierz "Właściwości". W polu "Element docelowy" dodaj na końcu parametr "--incognito" (bez cudzysłowu) i kliknij OK. Następnie uruchom przeglądarkę z nowej ikony, która pojawiła się na pulpicie.
  2. Wyłącz niepotrzebne dodatki - wejdź w menu Chrome'a i wybierz "Ustawienia". Następnie przejdź do zakładki "Rozszerzenia" i wyłącz niepotrzebne dodatki, które mogą spowalniać działanie przeglądarki.
  3. Usuń pliki tymczasowe - pliki tymczasowe i cache przeglądarki mogą powodować problemy z uruchomieniem. Aby je usunąć, przejdź do menu Chrome'a i wybierz "Historia". Następnie kliknij "Usuń dane przeglądania" i zaznacz wszystkie opcje. Kliknij "Usuń dane przeglądania" ponownie, aby potwierdzić.
  4. Przeinstaluj przeglądarkę - jeśli powyższe metody nie pomogą, możesz spróbować przeinstalować Chrome'a. Odinstaluj przeglądarkę z systemu i pobierz najnowszą wersję z oficjalnej strony Google Chrome.

Mam nadzieję, że powyższe rozwiązania pomogą Ci rozwiązać problem z uruchomieniem przeglądarki Google Chrome. Jeśli jednak dalej będziesz mieć problemy, zalecam skontaktowanie się z pomocy technicznej Google lub wyszukanie pomocy na forum dyskusyjnym Google Chrome.

Twoja prośba o kontakt została wysłana. Odezwiemy się najszybciej jak to możliwe.

Oops, coś poszło nie tak...

Wysyłając wiadomość oświadczam, że akceptuję politykę prywatności oraz zgadzam się na przechowywanie danych osobowych i przetwarzanie ich w celu kontaktu zwrotnego. Administratorem danych osobowych jest firma GGSolutions posługująca się NIP: 8151783671, mająca siedzibę w Rzeszowie.