Gdzie szukac zlecen programistycznych?

ForumGdzie szukac zlecen programistycznych?
Gość zapytał 9 miesięcy ago

Cześć wszystkim! Jestem programistą i szukam zleceń w branży IT. Zastanawiam się, gdzie najlepiej szukać takich ofert. Czy ktoś z Was może polecić mi jakieś strony internetowe, portale z ogłoszeniami lub grupy na Facebooku, gdzie często pojawiają się zlecenia programistyczne? Może macie jakieś sprawdzone sposoby na znalezienie klientów? Będę wdzięczny za wszelkie wskazówki i rady! Dzięki z góry!

Strony internetowe One Page, Single Page, tworzymy strony dla klientów z całej Polski
Sklepy internetowe - oferta sklepów internetowych GGSolutions
1 odpowiedzi
Radek odpowiedział 9 miesięcy ago

Cześć! Szukanie zleceń jako programista może być czasochłonne i wymagające, ale istnieje wiele sposobów na znalezienie potencjalnych klientów. Oto kilka propozycji, które mam nadzieję, pomogą Ci znaleźć interesujące oferty:

  • Portale z ofertami pracy - W Polsce popularnymi serwisami z ogłoszeniami pracy dla programistów są np. Pracuj.pl, LinkedIn Jobs, GoldenLine, NoFluffJobs, Jooble, Gumtree, Indeed.
  • Grupy na Facebooku - Wystarczy wpisać w wyszukiwarkę Facebooka hasło "programista" lub "zlecenia programistyczne" i pojawią się różne grupy poświęcone tej tematyce. Np. Programowanie, Programowanie Zlecenia, Freelance Programowanie.
  • Serwisy dla freelancerów - Na takich platformach możesz znaleźć zlecenia na wykonanie określonych projektów. Np. Upwork, Freelancer, PeoplePerHour, Fiverr, Toptal.
  • Kontakt z agencjami pracy tymczasowej - Agencje takie jak Manpower, Adecco, Hays czy Randstad często poszukują programistów do projektów swoich klientów.
  • Strony branżowe - warto odwiedzić strony poświęcone IT, które mogą prowadzić rekrutacje dla swoich klientów. Przykłady to Infopraca.pl, Bulldogjob, JustJoinIT, Jobsora, Stack Overflow.
  • Kontakty osobiste - pamiętaj, że czasami najlepszym sposobem na zdobycie zlecenia jest polecenie od znajomych lub osób z Twojego otoczenia.

Warto pamiętać, że przed aplikowaniem na oferty pracy lub zgłaszaniem się do potencjalnych klientów, warto dokładnie zapoznać się z wymaganiami i opisem projektu, aby mieć pewność, że spełniasz wymagania i że oferta odpowiada Twoim oczekiwaniom.

Życzę powodzenia w poszukiwaniach zleceń programistycznych!

Twoja prośba o kontakt została wysłana. Odezwiemy się najszybciej jak to możliwe.

Oops, coś poszło nie tak...

Wysyłając wiadomość oświadczam, że akceptuję politykę prywatności oraz zgadzam się na przechowywanie danych osobowych i przetwarzanie ich w celu kontaktu zwrotnego. Administratorem danych osobowych jest firma GGSolutions posługująca się NIP: 8151783671, mająca siedzibę w Rzeszowie.