Ile GB RAM do grafiki?

ForumIle GB RAM do grafiki?
Gość zapytał 6 miesięcy ago

Cześć wszystkim! Jako grafik, szukam komputera, który będzie w stanie obsłużyć moje programy graficzne bez problemów. Czy ktoś mógłby mi doradzić, ile GB RAM będzie potrzebne do pracy z grafiką? Czy może istnieją jakieś konkretne wymagania co do ilości RAM dla programów graficznych? Z góry dzięki za odpowiedzi!

Strony internetowe One Page, Single Page, tworzymy strony dla klientów z całej Polski
Sklepy internetowe - oferta sklepów internetowych GGSolutions
1 odpowiedzi
Michał odpowiedział 6 miesięcy ago

Wymagania co do ilości RAM dla programów graficznych będą się różnić w zależności od programu i projektu, z którym pracujesz. Jednak w większości przypadków zaleca się co najmniej 8 GB RAM do pracy z programami graficznymi. Jeśli pracujesz z większymi plikami lub bardziej wymagającymi projektami, może być konieczne zwiększenie ilości RAM do 16 GB lub więcej. Warto także zwrócić uwagę na procesor i kartę graficzną, które również wpływają na wydajność pracy z programami graficznymi.

Twoja prośba o kontakt została wysłana. Odezwiemy się najszybciej jak to możliwe.

Oops, coś poszło nie tak...

Wysyłając wiadomość oświadczam, że akceptuję politykę prywatności oraz zgadzam się na przechowywanie danych osobowych i przetwarzanie ich w celu kontaktu zwrotnego. Administratorem danych osobowych jest firma GGSolutions posługująca się NIP: 8151783671, mająca siedzibę w Rzeszowie.