Jak sprawdzić datę zmiany na stronie internetowej?

ForumJak sprawdzić datę zmiany na stronie internetowej?
Gość zapytał 8 miesięcy ago

Cześć wszystkim!
Mam pytanie dotyczące sprawdzania daty ostatniej zmiany na stronie internetowej. Czy ktoś z Was może podzielić się wiedzą na ten temat?
Czasami chciałbym wiedzieć, kiedy dana strona została ostatnio zaktualizowana, aby ocenić, czy jej zawartość jest aktualna i wiarygodna. Często na stronach brakuje widocznego znacznika z datą aktualizacji, więc zastanawiam się, czy istnieje jakiś sposób, aby to sprawdzić.
Czy istnieją narzędzia lub techniki, które mogą pomóc w ustaleniu daty ostatniej zmiany na stronie internetowej? Czy są jakieś wskazówki, jak mogę znaleźć tę informację, nawet jeśli nie jest ona wyraźnie podana na stronie?
Bardzo bym docenił Wasze rady i sugestie. Jeśli macie jakieś doświadczenia w śledzeniu daty zmian na stronach internetowych, proszę podzielcie się nimi ze mną.
Dziękuję z góry za Waszą pomoc!
Pozdrawiam

Strony internetowe One Page, Single Page, tworzymy strony dla klientów z całej Polski
Sklepy internetowe - oferta sklepów internetowych GGSolutions
0 odpowiedzi

Twoja prośba o kontakt została wysłana. Odezwiemy się najszybciej jak to możliwe.

Oops, coś poszło nie tak...

Wysyłając wiadomość oświadczam, że akceptuję politykę prywatności oraz zgadzam się na przechowywanie danych osobowych i przetwarzanie ich w celu kontaktu zwrotnego. Administratorem danych osobowych jest firma GGSolutions posługująca się NIP: 8151783671, mająca siedzibę w Rzeszowie.