B2B

B2B (ang. Business-to-Business) to model handlu, w którym jedna firma (B2B) sprzedaje swoje produkty lub usługi innej firmie. W przeciwieństwie do modelu B2C (Business-to-Consumer), gdzie sprzedaż odbywa się bezpośrednio do konsumenta końcowego, w modelu B2B transakcje są zawierane pomiędzy przedsiębiorstwami.

Model B2B jest szczególnie popularny w branży produkcyjnej, gdzie jedna firma może kupować surowce lub półprodukty od innych firm, a następnie przetwarzać je na gotowe produkty, które są sprzedawane konsumentom końcowym lub innym firmom.

B2B może również obejmować sprzedaż usług, takich jak doradztwo, konsulting lub outsourcing, które są oferowane przez jedną firmę innej firmie.

Model B2B różni się od modelu B2C pod wieloma względami, w tym sposobem prowadzenia reklamy i marketingu, sposobem zawierania transakcji oraz wymaganiami dotyczącymi obsługi klienta. Firmy stosujące model B2B często skupiają się na budowaniu długoterminowych relacji z klientami i oferowaniu im rozwiązań dostosowanych do ich indywidualnych potrzeb.

Skontaktuj się z nami

Jesteś gotów na podbój internetu?

Nie zwlekaj. Skontaktuj się z nami już teraz.
Zadzwoń tel: +48 573 568 909 lub zostaw dane kontaktowe.

  Proszę udowodnić, że jesteś człowiekiem, wybierając Filiżanka.
  Strony i sklepy internetowe - tworzenie i projektowanie stron i sklepów www
  Skontaktuj się z nami i spraw,
  aby Twój biznes był widoczny w sieci!

  Twoja prośba o kontakt została wysłana. Odezwiemy się najszybciej jak to możliwe.

  Oops, coś poszło nie tak...

  Wysyłając wiadomość oświadczam, że akceptuję politykę prywatności oraz zgadzam się na przechowywanie danych osobowych i przetwarzanie ich w celu kontaktu zwrotnego. Administratorem danych osobowych jest firma GGSolutions posługująca się NIP: 8151783671, mająca siedzibę w Rzeszowie.